Alimentatie / HoReCa

Macelar transator in GERMANIA - fara comision de intermediere Full-Time

PROWORKERS S.R.L

Website Facebook
Descriere

Firma din Germania angajeaza macelari transatori cu experienta.
Activitate principala: dezosare pulpe de pasare

Salariul este in functie de cantitatea lucrata:

Pana la 8500 Kg lunar:

  • cate 13 centi pe kg de carne dezosata
Peste 8500 kg lunar:
  • primele 6600 kg - 15 centi / kg
  • ce depaseste 6600 kg - 17 centi / kg
  • daca se depasesc 10000 kg se ofera un bonus suplimentar de 150 de euro

In medie angajatii cu experienta de la abator  castiga 1800 de euro pe luna

Alte beneficii:

  • Asigurare de sanatate conform formularului A1
  • Cazarea in Germania este oferita gratuit de catre angajator in camere de 2-3 persoane
  • Transportul intre cazare si locul de munca este oferit gratuit.
  • Echipamentele de lucru sunt gratuite (haine si pantofi de lucru, cutite, manusi de protectie)

Responsabilitati

  • Procesarea carnii de pui (transare, fasonare, ajustare, portionare etc.);
  • Pastrarea curateniei in zona de lucru;
  • Respectarea regulilor de siguranta si igiena.

Beneficii
  • Cazare: Da
  • Masa: Nu
  • Transport: Da
  • Asigurare: Da

Detalii

  • Posturi disponibile: 10
  • Tip contract: Nedeterminata
  • Locatie: Westerstede, GERMANY
  • Domeniu: Alimentatie / HoReCa
  • Calificare: Macelar
  • Nivel experienta: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Permis de conducere (categoriile):
  • Salariu: 700 - 1800 EUR / Luna

Aplica pentru job