Transport / Distributie

Soferi transport intermodal Full-Time

PROWORKERS S.R.L

Website Facebook
Descriere

Proworkers promoveaza pentru partenerii sai din Germania – anunturi cu posturile vacante.
Partenerii nostri cauta persoane cu experienta  in domeniul transportului intermodal, cunoscatori de limba germana – nivel B1.
Iti doresti un loc de munca in Germania cu contract de munca conform legislatiei?
Proworkers impreuna cu partenerii sai straini, iti ofera aceasta posibilitate.

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria C+E;
  • Atestat ADR;
  • Card tahograf;
  • Experienta in transportul intermodal;
  • Limba germana la nivel mediu spre avansat, minim nivel  B1 prevazut in Certificatul European de competenta lingvistica;
  • Persoana sociabila, rabdatoare, empatica, calma,  intelegatoare, serioasa, responsabila si adaptabila;

Oferta:

  • Salariul minim brut de 1900 euro, in functie de nivelul de cunoastere al limbii germane si experienta profesionala;
  • Diurna zilnica de 24 euro;
  • Cazare gratuita;
  • Concediul de odihna conform legislatiei in vigoare, specifica tarii partenere;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Mod de aplicare:

Transmiteti prin e-mail la adresa office@proworkers.eu, urmatoarele documente:

  • CV in limba germana;
  • Copia actului de identitate;
  • Documente din care rezulta profesia si experienta dv.;

Responsabilitati

Sa duca la indeplinire responsabilitatile si sarcinile din Fisa Postului si Contractul de Munca, semnat in Germania.

Detalii

  • Posturi disponibile: 10
  • Tip contract: Nedeterminata
  • Locatie: Diepholz, GERMANY
  • Domeniu: Transport / Distributie
  • Calificare: Sofer masina de mare tonaj
  • Nivel experienta: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Permis de conducere (categoriile): C,E
  • Salariu: 1900 - 2200 EUR / Luna

Aplica pentru job