Constructii / Instalatii

Ingineri constructori Full-Time

PROWORKERS S.R.L

Website Facebook
Descriere

Firma de constructii din Marea Britanie cauta persoane pentru ocuparea postului vacant de inginer constructii civile.
Candidatul ideal detine diploma in domeniu, are o vechime de cel putin 3 ani in domeniu si detine permis de conducere.

Conditii de angajare:

  • Diploma in domeniu;
  •  Permis auto categoria: B;
  • Experienta in domeniu  de cel putin 3 ani pe un post similar;
  • Limba straina:  engleza nivel mediu / avansat;
  • Fara fapte inscrise in cazierul judiciar;
  • Persoane dinamice, adaptabile la noi medii de lucru, serioase, cu atitudine pozitiva.

Salariul:

  •  35.000 – 50.000 lire sterline anual.

Alte conditii :

  • nu se ofera cazare;
  • transportul din Romania in Marea Britanie: se plateste de angajat;
  • nu se ofera masa.

Responsabilitati

  • Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie conform proiectului si contractului;
  • Respecta regulamentul intern al firmei;
  • Verifica schitele si planurile de executie si propune solutii constructive;
  • Verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste si raspunde pentru aplicarea legislatiei in vigoare, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru;
  • Planifica programul de lucru;
  • Participa la sedinte in cadrul companiei, dar si cu clientii;
  • Sa se asigure că proiectele se desfasoara fără probleme și sunt finalizate în termen de buget și la timp.

Limbi straine:
  • engleza - Avansat

Detalii

  • Posturi disponibile: 10
  • Tip contract: Nedeterminata
  • Locatie: Londra, UNITED KINGDOM
  • Domeniu: Constructii / Instalatii
  • Calificare: Inginer constructii civile, industriale si agricole
  • Nivel experienta: Manager/Executive Position
  • Permis de conducere (categoriile):
  • Salariu: 35000 - 50000 GBP / An

Aplica pentru job